top of page

Autorska metoda

budowy sieci

Metoda zakłada budowę sieci tylko wtedy gdy będzie ona korzystnym rozwiązaniem dla Twojego biznesu.

ETAPY WSPÓŁPRACY

ANALIZA FIRMY POD KĄTEM BUDOWY SIECI

Ten etap ma na celu sprawdzenie czy budowa sieci będzie opłacalnym narzędziem do rozwoju Twojej firmy.

REKOMENDACJA

Na podstawie analizy przygotujemy rekomendacje i kierunki rozwoju. Przedstawimy w jakim modelu sieci powinieneś się rozwijać oraz czy Twoja firma jest gotowa na taki rozwój, czy wymaga dostosowania przed rozpoczęciem budowy sieci.

STRATEGIA & OPERACJA

Konkretny plan rozwoju oparty o wyniki finansowe i KPI do osiągnięcia oraz narzędzia do ich realizacji. Równocześnie pomożemy Ci przygotować Twoją firmą do osiągnięcia zamierzonych celów.

WSPARCIE W ZARZĄDZANIU SIECIĄ

Nie zostawimy Cię samego z rozwojem. Będziemy wspierać w budowie sieci do momentu uzyskania przez Twoją firmę samodzielności w tej dziedzinie.

Łukasz Zaremba

“Projekty, które prowadzę z Sieciowi cechują się innowacyjnym i profesjonalnym podejściem.”

Carrefour

JAK,DLA KOGO I ZA ILE?

JAK POWSTAŁA METODA?

Od 14 lat budujemy i wspieramy w zarządzaniu sieci handlowe od międzynarodowych po lokalne z różnych branż. Dzięki czemu możemy zapewnić dostęp do bardzo szerokiego spektrum rozwiązań i sprawdzonych schematów, które możemy wykorzystać do budowy Twojej sieci.

CZY NASZA METODA JEST DLA CIEBIE?

Metoda została stworzona z myślą o lokalnych firmach, które chcą rozwinąć się na skale ogólnopolską. Z naszych dotychczasowych projektów wynika, że minimalne kryteria jakie powinieneś spełnić jeżeli chcesz rozwijać sieć to:

  • minimum 12 m-c prowadzenia biznesu w skali lokalnej

  • roczny przychód min. 1 mln zł

  • własna operacja w skali mikro

  • chcesz się rozwijać

80% DOFINANSOWANIA

Dla naszych klientów pozyskujemy finansowanie na wsparcie przy budowie sieci. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem dofinansowania

JAKI MAMY CEL?

Budowę sieci tylko wtedy gdy jest będzie ona opłacalna dla Twojej firmy. Nie boimy się powiedzieć NIE i dać negatywną rekomendację. 

bottom of page